Houllier-Thompson combo bij Villa?

De Fransman Gérard Houllier zou in de loop van de week het sportieve roer in handen krijgen bij Aston Villa. De ex-Liverpool manager kreeg nog enkele dagen bedenktijd van het bestuur.

nullEind vorige week doken de eerste geruchten op dat de keuze uiteindelijk zou vallen op Houllier of huidig manager ad-interim Kevin MacDonald. Ondertussen bevestigde de Fransman dat hij het aanbod ernstig in overweging neemt.

Villa was op zoek naar een manager met Premier League-ervaring. De 63-jarige Houllier past perfect in dit plaatje. Tussen 1998 en 2004 was hij aan de slag bij Liverpool, waar hij onder andere de UEFA Cup, FA Cup en League Cup (tot 2-maal toe) won.

Daarna ging het van Merseyside naar Lyon. Daar won hij nog twee keer de landstitel. Sinds 2007 was hij opnieuw tewerkgesteld bij de Franse voetbalbond.

Phil Thompson, momenteel nog aan de slag bij betaalzender Sky, zou zijn nummer twee worden.

Dit bericht werd geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink .

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s