Bannan langer in Claret & Blue!

Middenvelder Barry Bannan zette vrijdag zijn handtekening onder een nieuw contract dat hem aan de club bindt tot 2014.

Het nieuw en verbeterd drie-en-een-halfjarig contract is de verdiende beloning voor de stijle opmars van de 20-jarige dit seizoen, die zelfs afgelopen dinsdag zijn debuut maakte bij de Schotse hoofdmacht.

“Dit seizoen is ongelovelijk geweest tot nu toe en dit contract is de kers op de taart,” aldus Bannan. “Alles gaat razendsnel. Ik heb nog niet echt de kans gekregen om erover na te denken. Het is een ongelovelijke start.”

Onder het vorige regime kreeg hij minder opportuniteiten, maar sinds Kevin McDonald tijdelijk het roer overnam, maakte hij dankbaar gebruik van de toegereikte speelgelegenheden.

De kleine Schot, slechts 1 meter 70 groot, volgt met deze verlenging het voorbeeld van andere youngsters als Ciaran Clark en Marc Albrighton die eerder al hun toekomst verder verbonden aan Villa.

Dit bericht werd geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink .

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s